Lektoři a zázemí školy

V jazykové akademii vyučují ti nejlepší.

Zkušenosti a silná lidská stránka – to jsou předpoklady, na kterých u našich lektorů trváme.
Víme, že učit děti je náročné a také zodpovědné. Udržet pozornost, odhadnout potřeby, formy vnímání, optimální soustředění, nálady… To není snadná věc. Připočítejte k tomu nutnost perfektní znalosti cizího jazyka a dokonalou výslovnost. Ta je pro výuku dětí stěžejní. Zkrátka výuka dětí od nejmenších po maturitu je těžká disciplína. Ale krásná.
Náš tým výukou vašich dětí žije.

 

 

Maruška

Její cesta k výuce dětí vedla přes Anglii a Ameriku. Po studiích v Plzni, kde dokončila obor fyzioterapie, vedly její kroky do zahraničí. Napřed se věnovala dětem v Anglii jako au-pair, poté se rozhodla studovat v USA. Tam se jí narodila krásná dcera, se kterou našla cestu do různých dětských skupinek. Tím se ještě prohloubil zájem o výchovu a vzdělávání dětí, o rozvíjení jejich schopností komunikovat v cizím jazyce. Máme veliké štěstí, že Maruška po návratu z Ameriky našla cestu k nám. Od roku 2012 vede tolik oblíbené dětské kurzy a od roku 2017 ji můžete vídat také jako součást týmu Magické a Jazykové školky.

 

Lektor

Tereza

Cizí jazyky byly vždycky pro Terezu srdeční záležitostí. Po střední škole se věnovala studiu angličtiny jak v jazykové škole, tak na VŠ. Ovšem největší praxi v praktickém využití jazyka posbírala v Anglii, kde začínala jako au-pair. Tam uplatnila i svůj pěkný vztah k dětem. S lidmi obecně pracuje ráda, proto působila v Anglii také na studijním oddělení univerzity nebo jako asistentka manažera v kavárně, kde byla v denním styku se zákazníky a zaměstnanci. Tereza je silným článkem týmu naší jazykové akademie, zkušenou lektorkou a oblíbenou kamarádkou dětských studentů.

 

Lektor

Markéta

Studia na univerzitě v Anglii, stáže a další praxe v této zemi. K tomu Markétin veselý, příjemný a motivační přístup k výuce, úsměv od ucha k uchu, talent pro komunikaci a pozitivní přístup k jakékoliv situaci úplně předurčuje Markétu k tomu být perfektní lektorkou, kterou milují jak děti, tak dospělí studenti. Vyučuje 3 roky a při chůzi po chodbě školy bezpečně poznáte, ve které učebně Markéta je. Slyšíte totiž nadšení a smích.

 

Lektor

Rachel

Naše Rachel. V týmu Magicu je od nepaměti. Patří k nám a my patříme k ní. Ať už vyučuje v akademii nebo v Magické a Jazykové školce, je kolem ní plno rozesmátých dětí. Mladších i těch větších. Rachel umí dokonale vystihnout situaci a přizpůsobit výuku okolnostem. Vycítí, kdy děti potřebují rozesmát, rozptýlit a pak se zase soustředit. Mnohdy ví, že výuka jazyka v tu chvíli není to, co studentovi pomůže. U větších dětí se umí cíleně zaměřit na výsledky a stát se tak průvodcem správné metodiky s výsledky. Studenti Rachel pravidelně úspěšně absolvují jazykové zkoušky na různých stupních. A víte co? Rachel je pokaždé dojatá a pyšná. Znáte lepší vztah lektorky a studenta?

 

Lektor

Jana

Jestli je někdo lektor na slovo vzatý, je to Jana. Když před lety poprvé vzala za kliku naší školy, ihned bylo jasné, že ji chceme do týmu. Praxe z výuky na základní škole byla patrná na první pohled. Byla ale doplněná velkou dávkou lidského přístupu a povzbudivých slov. Když se k tomu přidala její letitá praxe v Anglii a Austrálii, nebylo pochyb o tom, že máme opravdu velkou posilu. Od té doby u nás Jana vyučuje jak děti, tak pomaturitní studenty. Její kurzy jsou oblíbené a studenti se na ně těší. A že to funguje poznáte i podle toho, že Jana chodí ze svých lekcí spokojená, rozesmátá, nadšená a hrdá na pokroky, které studenti dělají.

 

Lektor

Zuzka

Jediná „neangličtinářka“ v naší akademii. Zuzka totiž učí francouzštinu. A představte si, že ji učí už 15 let. Na to, že NIKDY nechtěla být učitelkou, je to parádní výkon, co myslíte? To tajemství se skrývá také v tom, že učit děti cizí jazyk vám ukáže výsledky téměř okamžitě. Vždyť po prvotním a nesmělém „dobrý den“ je za chvíli sebevědomé a krásné „bonjour“. A to je super! C´est super! Velkým hnacím motorem je Zuzčina krásná dcerka, která nejen, že povídá ve francouzštině úplně parádně, ale také ukazuje, jakých pokroků jsou děti schopné. A co teprve dospělí. Jestliže výuka dětí posunula Zuzku dopředu, výuka dospělých ji vystřelila do výšek. Baví ji učit a je to vidět. Co bychom si mohli přát víc?

 

Lektor

Emiel

Ihned poté, co se Emiel před několika lety objevil v Čechách, dostali jsme na něj doporučení. Sympatický sportovně nadaný lektor během náročného vstupního pohovoru prokázal nejen krásnou angličtinu, ale velký talent pro pedagogické a metodické vedení studentů. Naše tušení bylo správné.
Emiel se během malé chvilky stal jedním z nejoblíbenějších lektorů nejen ve firemní výuce. Exceluje právě u dětí, ve školkách a v pomaturitním studiu. Je to veliká opora našeho týmu a skvělý průvodce angličtinou pro děti.

 

 

 

Do týmu patří mnoho dalších velmi schopných lektorů a lektorek, kteří rádi a zkušeně vyučují menší i větší děti tak, aby se jim cizí jazyk stal zábavou a přirozenou součástí života.

Tým tvoří také skvělé metodičky a podpora studijní kanceláře. Ti všichni se starají, aby vaše děti dostávaly to nejlepší. Naši pozornost, kvalitní výuku a zkušené lektory.

 

Učebny

Výuka dětí probíhá buď v Magické a Jazykové školce nebo v učebnách jazykové školy Magic English v Náchodě. Místo výuky je vybráno s ohledem na věk dítěte a typ kurzu.

Magická a Jazyková školka má vlastní vilu na adrese: Nemastova 889, 547 01 Náchod
učebny jazykové školy najdete: Riegrova 163, 547 01 Náchod

V Magic English je k dispozici krásná dětská učebna. Starší děti využívají i „dospěláckých“ učeben a pro denní pomaturitní studenty je k dispozici celý New York (učebna s tímto názvem).

Dětské kurzy lze domluvit také na některé z našich dalších poboček, a to v Trutnově, Novém Městě nad Metují, Dvoře Králové nad Labem, Jaroměři, Polici nad Metují a v Hronově.