Aktuality

Příměstské tábory, letní doučování zameškané látky, nastartování do školy.

V létě se v naší akademii bude pořádat mnoho aktivit pro malé i větší děti. Nerozpakujte se a kontaktujte nás, společně vybereme nelepší tábor nebo kurz. Základní rozpis pro Náchod i Trutnov naleznete zde. Akce se ale stále doplňují. Pokud si nevyberete ze seznamu, kontaktujte Petru Stolinovou na: petra.s@magicenglish.cz nebo 732 941 841.

 

Letní příměstské tábory se chystají! Letos jedeme celé léto

Plány na letní tábory jsou v plném proudu. Naši lektoři se těší, dávají dohromady denní náplně, plánují hry, výlety a samozřejmě angličtinu. Podrobný přehled termínů včetně přihlášek najdete zde.

Přijímáme přihlášky k pomaturitnímu studiu na školní rok 2020/2021

Pomaturitní studium je výhodnou variantou pro studenty, kteří se nedostali na VŠ. A také pro ty, kteří si chtějí dát rok pauzu před začátkem pracovní kariéry. Akreditované studium zajistí všechny výhody, včetně statusu studenta. Přihlášky je možno podávat již nyní. Formulář a podrobné informace naleznete zde.

Vítejte v jazykové akademii

Vítejte v jazykové akademii. Nejsme si cizí, znáte nás. Skupina MAGIC ENGLISH je tu pro vás a vaše děti už mnoho let. Protože se zájem o vzdělávání dětí v posledních letech rozrostl, a nám to udělalo velkou radost, vytvořili jsme naši jazykovou akademii. Vaše děti si zaslouží to nejlepší a u nás se jim toho dostane.